satın almak BYCHPS ile MAX4811CTN+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 56-TQFN-EP (7x7) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 56-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX4811CTN+T |
| Genişletilmiş Açıklama: | Medical Ultrasound Imaging, Sonar PMIC 56-TQFN-EP (7x7) |
| Açıklama: | IC PULSAR DIGITAL DUAL 56TQFN |
| Güncel - Tedarik: | 36mA |
| Uygulamalar: | Medical Ultrasound Imaging, Sonar |
| Email: | [email protected] |