satın almak BYCHPS ile MAX5021EUT-T
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 11 V ~ 28 V |
|---|---|
| Topoloji: | Flyback, Forward Converter |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-6 |
| Dizi: | - |
| Seri Arayüzler: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-23-6 |
| çıkış Tipi: | Transistor Driver |
| Çıkış Fazları: | 1 |
| Output Yapılandırması: | Positive, Isolation Capable |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX5021EUT-T |
| Görev, işlev: | Step-Up/Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 262kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Flyback, Forward Converter Regulator Positive, Isolation Capable Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC SOT-23-6 |
| Görev Döngüsü (Maks.): | 50% |
| Açıklama: | IC REG CTRLR MULT TOP SOT23-6 |
| Kontrol Özellikleri: | - |
| Saat Senkronizasyonu: | No |
| Email: | [email protected] |