satın almak BYCHPS ile MAX5039EUA-T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-uMAX |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX5039EUA-T |
| Genişletilmiş Açıklama: | Processor PMIC 8-uMAX |
| Açıklama: | IC CNTRLR VOLT TRACK 8-MSOP |
| Güncel - Tedarik: | 1.3mA |
| Uygulamalar: | Processor |
| Email: | [email protected] |