satın almak BYCHPS ile MAX5052AEUA
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 10.8 V ~ 24 V |
|---|---|
| Gerilim - Çalıştırma: | 22V |
| Gerilim - Arıza: | - |
| Topoloji: | Boost, Flyback, SEPIC |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-uMAX |
| Dizi: | - |
| Güç (Watt): | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış izolasyonu: | Either |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX5052AEUA |
| İç Anahtarı (ler): | No |
| Frekans - Anahtarlama: | 262kHz |
| Hata Koruması: | Current Limiting, Over Temperature |
| Genişletilmiş Açıklama: | Converter Offline Boost, Flyback, SEPIC Topology 262kHz 8-uMAX |
| Görev döngüsü: | 50% |
| Açıklama: | IC REG CTRLR BST ISO PWM 8-UMAX |
| Kontrol Özellikleri: | EN |
| Email: | [email protected] |