satın almak BYCHPS ile MAX5068BAUE-T
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 10.8 V ~ 24 V |
|---|---|
| Topoloji: | Flyback |
| senkron Doğrultucu: | Yes |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-TSSOP-EP |
| Dizi: | - |
| Seri Arayüzler: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Transistor Driver |
| Çıkış Fazları: | 1 |
| Output Yapılandırması: | Positive, Isolation Capable |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX5068BAUE-T |
| Görev, işlev: | Step-Up/Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 25kHz ~ 1.25MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Flyback Regulator Positive, Isolation Capable Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 16-TSSOP-EP |
| Görev Döngüsü (Maks.): | 50% |
| Açıklama: | IC REG CTRLR FLYBACK 16TSSOP |
| Kontrol Özellikleri: | Dead Time Control, Enable, Frequency Control |
| Saat Senkronizasyonu: | Yes |
| Email: | [email protected] |