satın almak BYCHPS ile MAX5661GCB+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik, Dijital: | 5V |
|---|---|
| Gerilim - Tedarik, Analog: | 13.48 V ~ 40 V, ±13.48 V ~ 15.75 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 64-LQFP (10x10) |
| Zaman Settling: | - |
| Dizi: | - |
| referans Tipi: | External |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 64-LQFP |
| çıkış Tipi: | Voltage or Current - Buffered |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| D / A Dönüştürücü Sayısı: | 1 |
| Bit sayısı: | 16 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | MAX5661GCB+ |
| INL / DNL (LSB): | ±6, ±1 (Max) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 16 Bit Digital to Analog Converter 1 64-LQFP (10x10) |
| Diferansiyel Çıktı: | No |
| Açıklama: | IC DAC 16BIT CURR/V-OUT 64-LQFP |
| veri Arabirimi: | SPI |
| Mimari: | - |
| Email: | [email protected] |