satın almak BYCHPS ile MAX5774UCB+D
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik, Dijital: | 2.7 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Gerilim - Tedarik, Analog: | 5V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 64-LQFP (10x10) |
| Zaman Settling: | 20µs (Typ) |
| Dizi: | - |
| referans Tipi: | External |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 64-LQFP |
| çıkış Tipi: | Voltage - Buffered |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 85°C |
| D / A Dönüştürücü Sayısı: | 32 |
| Bit sayısı: | 14 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX5774UCB+D |
| INL / DNL (LSB): | ±1, ±1 (Max) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 14 Bit Digital to Analog Converter 32 64-LQFP (10x10) |
| Diferansiyel Çıktı: | No |
| Açıklama: | IC DAC 14BIT 32CHAN SER 64-TQFP |
| veri Arabirimi: | SPI, DSP |
| Mimari: | Pipelined |
| Email: | [email protected] |