satın almak BYCHPS ile MAX6072BAUB25+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 1.25V, 2.5V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | - |
| Gerilim - Giriş: | 2.75 V ~ 5.5 V |
| Hata payı: | ±0.08% |
| sıcaklık Katsayısı: | 8ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-uMAX |
| Dizi: | - |
| referans Tipi: | Series |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | Fixed |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Gürültü - 10Hz ila 10kHz: | 5µVrms, 6µVrms |
| Gürültü - 0.1Hz ila 10Hz: | 3.6µVp-p, 4.8µVp-p |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 19 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX6072BAUB25+ |
| Genişletilmiş Açıklama: | Series Voltage Reference IC ±0.08% 10mA 10-uMAX |
| Açıklama: | IC VREF SERIES 2.5V/1.25V 10UMAX |
| Güncel - Tedarik: | 260µA, 320µA |
| Akım - Çıkış: | 10mA |