satın almak BYCHPS ile MAX6469TA33AD3+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 3.3V, 1.25 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.114V @ 300mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-TDFN (3x3) |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed or Adjustable |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX6469TA33AD3+ |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable Output 3.3V, 1.25 V ~ 5.5 V 300mA 8-TDFN (3x3) |
| Açıklama: | IC REG LDO 3.3V/ADJ 0.3A 8TDFN |
| Akım - Çıkış: | 300mA |
| Akım - Limiti (Min): | 450mA |
| Email: | [email protected] |