satın almak BYCHPS ile MAX6604AATA+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Topoloji: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-TDFN (2x3) |
| Dizi: | - |
| sensör Tipi: | Internal |
| algılama Sıcaklık: | -20°C ~ 125°C |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | 2-Wire Serial, I²C/SMBUS |
| çıktı Fan: | No |
| çıkışı Alarm: | Yes |
| Diğer isimler: | MAX6604AATA+ MAX6604AATA+TTR MAX6604AATA+TTR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX6604AATA+T |
| Görev, işlev: | Temp Monitoring System (Sensor), DIMM DDR Memory |
| Genişletilmiş Açıklama: | Temp Monitoring System (Sensor), DIMM DDR Memory -20°C ~ 125°C Internal Sensor 2-Wire Serial, I²C/SMBUS Output 8-TDFN (2x3) |
| Açıklama: | IC TEMP SENSOR DDR MEMORY 8TDFN |
| Hassasiyet: | ±3°C(Max) |
| Email: | [email protected] |