satın almak BYCHPS ile MAX6641AUB90+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Topoloji: | ADC, PWM Generator, Tach Counter |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-uMAX |
| Dizi: | - |
| sensör Tipi: | Internal and External |
| algılama Sıcaklık: | 0°C ~ 125°C, 0° ~ 255°C |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | SMBus |
| çıktı Fan: | Yes |
| çıkışı Alarm: | Yes |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX6641AUB90+ |
| Görev, işlev: | Fan Control, Temp Monitor |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fan Control, Temp Monitor 0°C ~ 125°C, 0° ~ 255°C Internal and External Sensor SMBus Output 10-uMAX |
| Açıklama: | IC TEMP MONITOR SMBUS 10UMAX |
| Hassasiyet: | ±4°C(Max) |
| Email: | [email protected] |