satın almak BYCHPS ile MAX6773TASD2+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Eşik: | 2.888V, Adj |
|---|---|
| tip: | Regulator/Supervisor |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-TDFN-EP (3x3) |
| Dizi: | - |
| Timeout Reset: | 8.75 ms Minimum |
| Reset: | Active Low |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Çıktı: | Open Drain or Open Collector |
| Diğer isimler: | MAX6773TASD2+ MAX6773TASD2+TCT MAX6773TASD2+TCT-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Gerilimler sayısı İzlenen: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX6773TASD2+T |
| Genişletilmiş Açıklama: | Supervisor Open Drain or Open Collector Channel 8-TDFN-EP (3x3) |
| Açıklama: | IC REG LINEAR 3.3V 8-TDFN |
| Email: | [email protected] |