satın almak BYCHPS ile MAX6957AAI+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-SSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX6957AAI+T |
| arayüzey: | 4-Wire Serial |
| Ekran tipi: | LED |
| Rakamlar veya Karakterler: | - |
| Açıklama: | IC DRVR DSPL LED 28-SSOP |
| Güncel - Tedarik: | 180µA |
| yapılandırma: | 7, 16, 20 Segment |
| Email: | [email protected] |