satın almak BYCHPS ile MAX7317AEE+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.25 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-QSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| çıkış Tipi: | Open Drain |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| G / Ç sayısı: | 10 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX7317AEE+ |
| Kesme Çıktı: | No |
| arayüzey: | SPI |
| Özellikler: | POR |
| Genişletilmiş Açıklama: | I/O Expander 10 SPI 16-QSOP |
| Açıklama: | IC I/O EXPANDER SPI 10B 16QSOP |
| Akım - Çıkış Kaynağı / Lavabo: | 20mA |
| Email: | [email protected] |