satın almak BYCHPS ile MAX7358EUG+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek (V +): | 2.3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme, Çift (V ±): | - |
| Anahtar Devresi: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-TSSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devlet Direnişi (Maks): | 24 Ohm |
| Kanal Sayısı: | 1 |
| Çoklayıcı / Demultiplekser Devresi: | 8:1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX7358EUG+T |
| Özellikler: | Bi-Directional |
| Genişletilmiş Açıklama: | I²C Switch IC 1 Channel 24-TSSOP |
| Açıklama: | IC MULTIPLEXER 8X1 24TSSOP |
| Uygulamalar: | I²C |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |