satın almak BYCHPS ile MAX7426EUA+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-uMAX |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Filtreler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX7426EUA+T |
| Frekans - Kesim veya Merkez: | 12kHz |
| filtre Türü: | Elliptic, Low Pass Switched Capacitor |
| filtre Sipariş: | 5th |
| Açıklama: | IC FILTER LOWPASS 5TH 8UMAX |
| Email: | [email protected] |