satın almak BYCHPS ile MAX77650EWV+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Max): | 5.5V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 30-WLCSP (2.2x2.3) |
| Dizi: | - |
| Programlanabilir Özellikler: | Current, Voltage |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Hücre Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX77650EWV+T |
| arayüzey: | GPIO, I²C |
| Hata Koruması: | Over Temperature |
| Genişletilmiş Açıklama: | Charger IC Li-Ion, Li-Pol 30-WLCSP (2.2x2.3) |
| Açıklama: | IC BATT CHG LI-ION 1 CELL 30WLCS |
| Mevcut - Şarj Etme: | Constant - Programmable |
| Güncel şarj - Max: | 300mA |
| Akü Paketi Voltajı: | 4.6V (Max) |
| pil Kimya: | Li-Ion, Li-Pol |
| Email: | [email protected] |