satın almak BYCHPS ile MAX8513EEI+
Garanti ile satın alın
| İdare'nin w /: | No |
|---|---|
| / Sequencer w: | No |
| / LED Sürücü w: | No |
| Gerilim / Akım - Çıkış 3: | Controller |
| Gerilim / Akım - Çıkış 2: | Controller |
| Gerilim / Akım - Çıkış 1: | Controller |
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 28 V |
| Topoloji: | Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (2) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-QSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Çıkış Sayısı: | 3 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX8513EEI+ |
| Görev, işlev: | Any Function |
| Frekans - Anahtarlama: | 250kHz ~ 1.5MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 3 Output Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (2) 250kHz ~ 1.5MHz 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Açıklama: | IC REG TRPL BUCK/LINEAR 28QSOP |
| Email: | [email protected] |