satın almak BYCHPS ile MAX8632ETI+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 1.8V, 2.5V, 0.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 2 V ~ 28 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-TQFN (5x5) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX8632ETI+ |
| Genişletilmiş Açıklama: | - Controller, DDR Voltage Regulator IC 1 Output 28-TQFN (5x5) |
| Açıklama: | IC PWR SUPPLY DDR 28-TQFN |
| Uygulamalar: | Controller, DDR |
| Email: | [email protected] |