satın almak BYCHPS ile MAX8660BETL+
Garanti ile satın alın
| İdare'nin w /: | No |
|---|---|
| / Sequencer w: | No |
| / LED Sürücü w: | No |
| Gerilim / Akım - Çıkış 3: | 1.4V, 1.6A |
| Gerilim / Akım - Çıkış 2: | Selectable, 900mA |
| Gerilim / Akım - Çıkış 1: | Selectable, 1.2A |
| Gerilim - Tedarik: | 2.6 V ~ 6 V |
| Topoloji: | Step-Down (Buck) Synchronous (4), Linear (LDO) (4) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 40-TQFN-EP (5x5) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Çıkış Sayısı: | 8 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX8660BETL+ |
| Görev, işlev: | Any Function |
| Frekans - Anahtarlama: | 2MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 8 Output Step-Down (Buck) Synchronous (4), Linear (LDO) (4) 2MHz 40-WFQFN Exposed Pad |
| Açıklama: | IC POWER MGMT XSCALE 40TQFN |
| Email: | [email protected] |