satın almak BYCHPS ile MAX867EUA+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 2.7V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | 6V |
| Gerilim - Giriş (Min): | 0.8V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 6V |
| Topoloji: | Boost |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-uMAX |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | Adjustable |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX867EUA+ |
| Görev, işlev: | Step-Up |
| Frekans - Anahtarlama: | 250kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.7V 1 Output 15mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Açıklama: | IC REG BOOST ADJ 15MA 8UMAX |
| Akım - Çıkış: | 15mA |
| Email: | [email protected] |