satın almak BYCHPS ile MAX8722CEEG+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.6 V ~ 28 V |
|---|---|
| tip: | CCFL Controller |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-QSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX8722CEEG+T |
| Sıklık: | 30kHz ~ 80kHz |
| karartma: | Yes |
| Açıklama: | IC CCFL BACKLIGHT CTRL 24-QSOP |
| Güncel - Tedarik: | 1mA |
| Akım - Çıkış Kaynağı / Lavabo: | - |
| Email: | [email protected] |