satın almak BYCHPS ile MAX8903AETI+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Max): | 16V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-TQFN (4x4) |
| Dizi: | Smart Power Selector™ |
| Programlanabilir Özellikler: | Current, Timer |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | MAX8903AETI+T-ND MAX8903AETI+TTR MAX8903AETIT |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Hücre Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX8903AETI+T |
| arayüzey: | USB |
| Hata Koruması: | Over Voltage |
| Genişletilmiş Açıklama: | Charger IC Lithium-Ion 28-TQFN (4x4) |
| Açıklama: | IC DC/DC CHARGER LI+ 28-TQFN |
| Mevcut - Şarj Etme: | Constant - Programmable |
| Güncel şarj - Max: | 2A |
| Akü Paketi Voltajı: | 4.2V |
| pil Kimya: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |