satın almak BYCHPS ile MAX9026EBT-T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 1.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Ofset Girdi (Max): | 5mV @ 5V |
| tip: | with Voltage Reference |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 6-UCSP (1x1.52) |
| Dizi: | Beyond-the-Rails™ |
| Yayılım Gecikmesi (Max): | 31µs |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 6-WFBGA, CSPBGA |
| çıkış Tipi: | Open-Drain, Rail-to-Rail |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Elementlerin sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX9026EBT-T |
| gecikme: | 4mV |
| Genişletilmiş Açıklama: | Comparator with Voltage Reference Open-Drain, Rail-to-Rail 6-UCSP (1x1.52) |
| Açıklama: | IC COMPARATOR BTR 6-UCSP |
| Güncel - Normal (Max): | 2.2µA |
| Akım - Çıkış (Typ): | 50mA |
| Güncel - Giriş Bias (Max): | 0.001µA @ 5V |
| CMRR, PSRR (Typ): | 50.45dB CMRR, 60dB PSRR |
| Email: | [email protected] |