satın almak BYCHPS ile MAX9092AUA+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 1.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Ofset Girdi (Max): | 7mV @ 5V |
| tip: | General Purpose |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-uMAX |
| Dizi: | - |
| Yayılım Gecikmesi (Max): | 110ns |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | Open Drain |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Elementlerin sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX9092AUA+ |
| gecikme: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Comparator General Purpose Open Drain 8-uMAX |
| Açıklama: | IC COMPARATOR GP DUAL 8UMAX |
| Güncel - Normal (Max): | 200µA |
| Akım - Çıkış (Typ): | 35mA @ 5V |
| Güncel - Giriş Bias (Max): | 0.25µA @ 5V |
| CMRR, PSRR (Typ): | 90dB PSRR |
| Email: | [email protected] |