satın almak BYCHPS ile MAX9509ATA+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 1.7 V ~ 2.63 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-TDFN-EP (2x2) |
| Dönüş oranı: | 43 V/µs |
| Dizi: | DirectDrive® |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | - |
| Diğer isimler: | MAX9509ATA+T-ND MAX9509ATAT |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX9509ATA+T |
| Açıklama: | IC AMP VIDEO FILTER 8-TDFN |
| Güncel - Tedarik: | 3.1mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 82mA |
| Uygulamalar: | Filter |
| -3dB Bant Genişliği: | 10MHz |
| Email: | [email protected] |