satın almak BYCHPS ile MAX9657AEE+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-QSOP |
| Dönüş oranı: | 65 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| çıkış Tipi: | - |
| Devre sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX9657AEE+T |
| Açıklama: | IC AMP FILTER VID QUAD 16-QSOP |
| Güncel - Tedarik: | 21mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 140mA |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| -3dB Bant Genişliği: | 27MHz |
| Email: | [email protected] |