satın almak BYCHPS ile MAX9719CEBE+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Class AB |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-UCSP (2x2) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-WFBGA, CSPBGA |
| çıkış Tipi: | 2-Channel (Stereo) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 1.4W x 2 @ 4 Ohm |
| Üretici parti numarası: | MAX9719CEBE+T |
| Özellikler: | Depop, Differential Inputs, Shutdown, Thermal Protection |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class AB 16-UCSP (2x2) |
| Açıklama: | IC AMP AUDIO PWR 1.4W AB 16UCSP |
| Email: | [email protected] |