satın almak BYCHPS ile MAX9723AETE+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 1.8 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| tip: | Class AB |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-TQFN (4x4) |
| Dizi: | DirectDrive® |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-WQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 60mW x 2 @ 16 Ohm |
| Üretici parti numarası: | MAX9723AETE+T |
| Özellikler: | Bass Boost, Depop, I²C, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown, Volume Control |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC Headphones, 2-Channel (Stereo) Class AB 16-TQFN (4x4) |
| Açıklama: | IC AMP AUDIO .06W STER AB 16TQFN |
| Email: | [email protected] |