satın almak BYCHPS ile MAX9736AETJ+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 8 V ~ 28 V |
|---|---|
| tip: | Class D |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 32-TQFN (7x7) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 32-WQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 35W x 1 @ 4 Ohm; 17.5W x 2 @ 8 Ohm |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX9736AETJ+ |
| Özellikler: | Depop, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) Class D 32-TQFN (7x7) |
| Açıklama: | IC AMP AUDIO 35W MONO D 32TQFN |
| Email: | [email protected] |