satın almak BYCHPS ile MAX9890BETA+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-TDFN-EP (3x3) |
| Özellikler: | 36dB |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | MAX9890BETA+T-ND MAX9890BETA+TTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kanal Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX9890BETA+T |
| arayüzey: | Analog |
| Görev, işlev: | Noise Reduction |
| Genişletilmiş Açıklama: | Audio Noise Reduction 2 Channel 8-TDFN-EP (3x3) |
| Açıklama: | IC SUPPRESSOR CLICK-POP 8TDFN |
| Uygulamalar: | Consumer Audio |
| Email: | [email protected] |