satın almak BYCHPS ile MAX9921AUB/V+
Garanti ile satın alın
| tip: | Hall Effect Sensor |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-uMAX |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q100 |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | Logic |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX9921AUB/V+ |
| arayüzey: | 2-Wire |
| Giriş tipi: | Voltage |
| Açıklama: | IC HALL EFFECT SENSOR DL 10UMAX |
| Güncel - Tedarik: | 1.3mA |
| Email: | [email protected] |