satın almak BYCHPS ile MBA02040C4532FC100
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±50ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm) |
| Dizi: | MBA/SMA 0204 - Professional |
| Direnç (Ohm): | 45.3k |
| Güç (Watt): | 0.4W |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 155°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MBA02040C4532FC100 |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Automotive AEC-Q200 |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 45.3k Ohm ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Thin Film |
| Açıklama: | RES 45.3K OHM 0.4W 1% AXIAL |