satın almak BYCHPS ile MBB0207CC5118FC100
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±50ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) |
| Dizi: | MBB/SMA 0207 - VG06 |
| Direnç (Ohm): | 5.11 |
| Güç (Watt): | 0.6W |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 155°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MBB0207CC5118FC100 |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | - |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 5.11 Ohm ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film |
| Açıklama: | RES 5.11 OHM 0.6W 1% AXIAL |