satın almak BYCHPS ile MBRB1530CT-T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 700mV @ 7.5A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 30V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-263AB (D²PAK) |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 30ns |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Diğer isimler: | 1034-MBRB1530CTDICT |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -65°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MBRB1530CT-T |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| diyodu, tip: | Schottky |
| diyot Yapılandırma: | 1 Pair Common Cathode |
| Açıklama: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V D2PAK |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 100µA @ 30V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) (Diyot başına): | 15A |
| Email: | [email protected] |