satın almak BYCHPS ile MGD623S
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 600V |
|---|---|
| Vgë, Ic @ (on) Vce (Max): | 2.4V @ 15V, 50A |
| deney Durumu: | 300V, 50A, 39 Ohm, 15V |
| Td (açma / kapama) @ 25 ° C: | 75ns/300ns |
| Enerji geçiş: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-3P |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 300ns |
| Güç - Max: | 150W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-3P-3 Full Pack |
| Diğer isimler: | MGD623S DK |
| Çalışma sıcaklığı: | 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MGD623S |
| Giriş tipi: | Standard |
| IGBT Tipi: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | IGBT 600V 50A 150W Through Hole TO-3P |
| Açıklama: | IGBT 600V 50A 150W TO3P |
| Güncel - Kollektör Pulsed (ICM): | 100A |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 50A |
| Email: | [email protected] |