satın almak BYCHPS ile MIC2015.V
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 32V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.358" L x 0.150" W x 0.311" H (9.10mm x 3.80mm x 7.90mm) |
| Dizi: | MICRO2™ |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Blade, Micro |
| Diğer isimler: | MIC2015.VLF MIC2015.VLF-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MIC2015.V |
| sigorta Tipi: | Automotive |
| Açıklama: | FUSE AUTO 15A 32VDC BLADE MINI |
| Güncel Beğeni: | 15A |
| Renk: | Blue |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 1kA |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |