satın almak BYCHPS ile MKP1839522404
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 400V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 220V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.827" Dia x 1.634" L (21.00mm x 41.50mm) |
| Dizi: | MKP1839 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Diğer isimler: | 1839522404 BC3112 MKP1839522404-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 100°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MKP1839522404 |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2.2µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 2.2UF 5% 400VDC AXIAL |
| kapasitans: | 2.2µF |
| Uygulamalar: | DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT |
| Email: | [email protected] |