satın almak BYCHPS ile MKP1841256104
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 600V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Dizi: | MKP1841 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 1841256104 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 100°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 17 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MKP1841256104 |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 5600pF ±5% Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 5600PF 5% 1KVDC RADIAL |
| kapasitans: | 5600pF |
| Uygulamalar: | DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber |
| Email: | [email protected] |