satın almak BYCHPS ile MKP385168125JCM2B0
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 1250V (1.25kV) |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 450V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm) |
| Dizi: | MKP385 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 385168125JCM2B0 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 110°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MKP385168125JCM2B0 |
| kurşun Aralığı: | 0.295" (7.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 680pF ±5% Film Capacitor 450V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 680PF 5% 1.25KVDC RAD |
| kapasitans: | 680pF |