satın almak BYCHPS ile MKT1820533256
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 250V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 160V |
| Hata payı: | ±20% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 1.043" L x 0.492" W (26.50mm x 12.50mm) |
| Dizi: | MKT1820 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 1820533256 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 17 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MKT1820533256 |
| kurşun Aralığı: | 0.886" (22.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.787" (20.00mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 3.3µF ±20% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 3.3UF 20% 250VDC RADIAL |
| kapasitans: | 3.3µF |
| Uygulamalar: | DC Link, DC Filtering |
| Email: | [email protected] |