satın almak BYCHPS ile ML4821CP
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 12 V ~ 18 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 18-DIP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 18-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Diğer isimler: | ML4821CP_NL ML4821CP_NL-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| kip: | Average Current |
| Üretici parti numarası: | ML4821CP |
| Frekans - Anahtarlama: | 1MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | PFC IC Average Current 1MHz 18-DIP |
| Açıklama: | IC CONTROLLER PWM BOOST 18DIP |
| Güncel - Başlangıç: | 600µA |
| Email: | [email protected] |