satın almak BYCHPS ile MM5451BV TR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.75 V ~ 11 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 44-PLCC |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 44-LCC (J-Lead) |
| Diğer isimler: | MM5451BVTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | MM5451BV TR |
| arayüzey: | Serial |
| Ekran tipi: | LED |
| Rakamlar veya Karakterler: | - |
| Açıklama: | IC DRIVER DISPLAY LED 44PLCC |
| Güncel - Tedarik: | 10mA |
| yapılandırma: | - |
| Email: | [email protected] |