satın almak BYCHPS ile MMBT3906LP-7
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 40V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 400mV @ 5mA, 50mA |
| transistör Türü: | PNP |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 3-DFN1006 (1.0x0.6) |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 250mW |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 3-XFDFN |
| Diğer isimler: | MMBT3906LP-7DITR MMBT3906LP7 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MMBT3906LP-7 |
| Frekans - Geçiş: | 300MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 40V 200mA 300MHz 250mW Surface Mount 3-DFN1006 (1.0x0.6) |
| Açıklama: | TRANS PNP 40V 0.2A 3DFN |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 100 @ 10mA, 1V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 50nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 200mA |
| Email: | [email protected] |