satın almak BYCHPS ile MMF1WSFRF180R
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±100ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | MELF |
| Boyut / Boyut: | 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm) |
| Dizi: | MMF |
| Direnç (Ohm): | 180 |
| Güç (Watt): | 1W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | MELF, 0309 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 155°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MMF1WSFRF180R |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | - |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 180 Ohm ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film |
| Açıklama: | RES SMD 180 OHM 1% 1W MELF |
| kompozisyon: | Metal Film |
| Email: | [email protected] |