satın almak BYCHPS ile MMF25SFRF12R
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±100ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | MELF |
| Boyut / Boyut: | 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) |
| Dizi: | MMF |
| Direnç (Ohm): | 12 |
| Güç (Watt): | 0.25W, 1/4W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | MELF, 0204 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 155°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MMF25SFRF12R |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | - |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 12 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film |
| Açıklama: | RES SMD 12 OHM 1% 1/4W MELF |