satın almak BYCHPS ile MMSTA55-7-F
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 60V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 250mV @ 10mA, 100mA |
| transistör Türü: | PNP |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-323 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 200mW |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-70, SOT-323 |
| Diğer isimler: | MMSTA55-FDITR MMSTA557F |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MMSTA55-7-F |
| Frekans - Geçiş: | 50MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 60V 500mA 50MHz 200mW Surface Mount SOT-323 |
| Açıklama: | TRANS PNP 60V 0.5A SC70-3 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 100 @ 100mA, 1V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 100nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 500mA |
| Email: | [email protected] |