satın almak BYCHPS ile MPLAD15KP110CAE3
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Standoff (Typ) Ters: | 110V |
|---|---|
| Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp: | 177V |
| Gerilim - Arıza (Min.): | 122V |
| tip: | Zener |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | PLAD |
| Dizi: | - |
| Güç Hattı Koruması: | No |
| Güç - Pik Nabız: | 15000W (15kW) |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Nonstandard SMD |
| Diğer isimler: | 1086-7167 1086-7167-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MPLAD15KP110CAE3 |
| Açıklama: | TVS DIODE 110VWM 177VC PLAD |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 84A |