satın almak BYCHPS ile MPLAD30KP170CA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Standoff (Typ) Ters: | 170V |
|---|---|
| Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp: | 275V |
| Gerilim - Arıza (Min.): | 189V |
| tip: | Zener |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | PLAD |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Güç Hattı Koruması: | No |
| Güç - Pik Nabız: | 30000W (30kW) |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Nonstandard SMD |
| Diğer isimler: | 1086-7374 1086-7374-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MPLAD30KP170CA |
| Açıklama: | TVS DIODE 170VWM 275VC PLAD |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 110A |