satın almak BYCHPS ile MS32 2R025
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±25% |
|---|---|
| Dizi: | MegaSurge™ |
| R Mevcut: | 0.024 Ohm |
| R25 ° C: | 2 Ohm |
| paketleme: | Bulk |
| Diğer isimler: | 570-1019 MS322R025 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MS32 2R025 |
| kurşun Aralığı: | 0.307" (7.80mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | Inrush Current Limiter 2 Ohm Ohm ±25% 1.18" (30mm) |
| Çap: | 1.18" (30mm) |
| Açıklama: | ICL 2 OHM 25% 25A 30MM |
| Güncel - Kararlı Hal Max: | 25A |
| Onaylar: | UL |
| Email: | [email protected] |